MARIHUANA DRUG POGLED

Droge in halucinogene rastline.
Pejotl, marihuana, koka, nore gobe, datura, ...

Moderatorji: dusanh, borutcerkvenic, Moderatorji

OdgovorNapisal/-a tejča » 23 maj 2007, 17:18

HellHavoc se strinjam s tabo.

Tudi jaz sem verna in priznavam boga, pa ne iščem nekih izgovorov za navade, razvade ali lasten egoizem.


p.s. gregorg: daješ zelo slab vzgled mulčekom ki komaj začenjajo živet.

aja pa si vedel to da ČLOVEK iskal rastline z večjim THC odstotkom da bi s tem samo in izključno služil denar.
Nisi sam na tem svetu!!
tejča
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 55
Pridružen: 28 jan 2007, 15:37
Kraj: Slov. Konjice

OdgovorNapisal/-a Postopac » 23 maj 2007, 19:09

ma more bit kaka tema, da se malo dogaja na forumu :D
a lahko kdo pove, kako se doda v odgovor sliko... imam namreč en zanimiv podatek...oz tabelo
Postopac
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 17
Pridružen: 07 jan 2007, 15:40
Kraj: V.Lasce

OdgovorNapisal/-a Postopac » 23 maj 2007, 21:12

Evo s pomočjo mi je ratal :) hvala tejča
Glede na to tabelo se vidi kaj dejansko najbolj škoduje...in od vsepovsod poslušamo kako konoplja škoduje itd itd. Je že res, da ni tako razširjena kot tobak pa vendar...vselej slišiš le slabe lastnosti konoplje, tako kot tobaka,ki pa za razliko od konoplje nima niti ene dobre lastnosti. Ne zagovarjam nikogar in ničesar, to je le moje mnenje...
Dolgo so potrebovali da so pogruntali, da imajo več stroškov z zdravljenjem kadilcev, kot pa dohodka, ko pa so, so ugotovili, da je to treba takoj ukinit oz. zmanjšat.
Zakaj tudi kajenja ne ukunejo ? Ljudje smo res trmasti... :roll:
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
Postopac
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 17
Pridružen: 07 jan 2007, 15:40
Kraj: V.Lasce

OdgovorNapisal/-a muha » 24 maj 2007, 14:25

Hm, hm, hm. Kaj pa če si tole tabelo takole razlagamo: Od tobaka zbolimo, se pa še lahko zdravimo. Od alkohola in trdih drog (pustimo konopljo ob strani) pa ni več kaj dosti zdraviti - torej: stroški zdravljenja so minimalni :?: :?: . Ali: kadilec je priseben in gre k zdravniku, ko je treba (torej stroški), alkoholik in zadrogiranec pa vzame le novo dozo ...

Lp
muha
Guru
Guru
 
Prispevkov: 664
Pridružen: 25 maj 2005, 20:46
Kraj: Medvode-okolica

OdgovorNapisal/-a Postopac » 24 maj 2007, 16:47

Tobak je v velikem vodstvu, za zadravljenje pa res ne vem kako je kaj učinkovito...
konec koncev, zakaj na alkoholne pijače ne pišejo Alkohol ubija... :wink: sicer pa je danes toliko stvari, ki ubijajo, da bi morali živeti od lastnega vrtička in vode :D
Sicer pa v majhnih količinah nič ne škodi pretirano...Kako hitro pa to preide v redno uživanje pa je drugo. Imeti moramo mejo :)
Postopac
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 17
Pridružen: 07 jan 2007, 15:40
Kraj: V.Lasce

Tako je...

OdgovorNapisal/-a Pixie » 24 maj 2007, 17:00

Poglejte drage moje in dragi moji: droge so ljudje uporablajli ze od pradavnine. Uporabljamo jih danes in jih se bomo, tako da se pac nekako sprijaznite s tem. Sedaj pocasi bo tudi ze trava legalizirana, kot je bil alkohol pred njo in kot so bili cigareti pred njo. Se kaj ne stima??
Aha, pa morda se to - tukaj sta 2 fotki: na prvi je sveza, na drugi je posusena - pa oglejte si jih prevsem tisti, ki o njej samo govorite brez da bi prav vedeli, kako izgleda.
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
Pixie
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: 18 maj 2007, 17:55
Kraj: ptuj

OdgovorNapisal/-a tejča » 24 maj 2007, 18:22

jaz še predobro vem kako marihuana izgleda.
sem za legalizacijo v zdravstvene namene, industrijo, nikakor pa za: citiram HellHavoc-a "ful dobrga filinga k jo potegneš".

tako kot ne podpiram kajenja trave, ne podpiram kajenja cigaret, in pitja alkohola. pa da se razumemo vino je pijača bogov, in tudi se spoznam na te zadeve in imam zelo rada kakšen kozarček vrhunskega vina, še raje kakšnega šampanjca.
ampak da pa bi se napila ko krava pol pa objemala wc školko, mi niti na pamet ne pride.
in zaradi cigaret in alkohola sem prenehala hodit ven na razne zabave ali kakšne druge družabne dogodke ker enostavno ne prenesem tega da nekdo poleg mene kadi al pa si naroči litrco.
no da ne bom čist ven... travica mi je isto, pa naj bo legalna ali ilegalna.
Nisi sam na tem svetu!!
tejča
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 55
Pridružen: 28 jan 2007, 15:37
Kraj: Slov. Konjice

OdgovorNapisal/-a tejča » 24 maj 2007, 18:38

Postopac je napisal/-a:Tobak je v velikem vodstvu, za zadravljenje pa res ne vem kako je kaj učinkovito...
konec koncev, zakaj na alkoholne pijače ne pišejo Alkohol ubija... :wink: sicer pa je danes toliko stvari, ki ubijajo, da bi morali živeti od lastnega vrtička in vode :D
Sicer pa v majhnih količinah nič ne škodi pretirano...Kako hitro pa to preide v redno uživanje pa je drugo. Imeti moramo mejo :)


v tem našem življenju je resnično toliko stvari, ki ubijajo, še v našem lastnem vrtičku ni vse tako kot bi moglo bit...je kisli dež, pa snesnaževanje podtalnice....

in ko že vidimo da je vse na koncu pa si še vedno ne priznamo da delamo nekaj narobe in najdemo najrazličnejše izgovore... tako je zvsemi odvisnostmi, tako je z vsem tem našim prelepim planetom. onesnažujemo ga prav z takšnim mišlenjem... no da malo razložim... tisti ki gojijo travco potrebujejo opremo v tem promeru zelo močne luči, te pa posledično izpustijo veliko CO2 v zrak, kje je sintetika ki jim je dodana, kako jih sušijo... za vse to se potrebuje elektrika.... ma ne bom naštevala

ampak res me jezi ker ne vidim kaj imajo osebe ki tako zelo stojijo za legalizacijo... mogoče več zase nezavedajočih se odvisnikov.
pa da se razumemo konoplja lahko nadomesti ogromno drugih rastlin in ima ogromno prednosti... je skoraj takšna ki bi bila resnično nam podarjena od boga :D
ja ena super rastlinca je tale konolja ČE JE NE MISLIŠ KADITI seveda
Nisi sam na tem svetu!!
tejča
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 55
Pridružen: 28 jan 2007, 15:37
Kraj: Slov. Konjice

Prejšnja

Vrni se na Droge

 


  • Sorodne teme
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek
  • Marihuana
    1, 2Napisal/-a Arraya » 14 mar 2007, 12:10
    39 Odgovori
    75578 Ogledi
    Zadnji prispevek Napisal/-a HellHavoc Poglej zadnji prispevek
    23 mar 2007, 11:09

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

cron